ניגשתי בפעם הראשונה עם הפסיכומטרי של המדינה, ולא קיבלתי את הציון שאני רוצה. אילו אופציות עומדות בפני?

שיתוף הפוסט בקליק:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב pinterest
קליק להדפסה:
שיתוף ב print
הצטרפו לניוזלטר שלי!
טיפים פרקטיים וקצרים שיעזרו לכם לשפר את הציון.

אשלח לכם חומר שמתאים לזמן בו אנחנו נמצאים לפני הבחינה

אם ניגשתם כבר פעם אחת באמצעות הקמפוס, הנה האופציות שעומדות לפניכם להתכוננות חוזרת לבחינה:

לגשת שוב עם הפסיכומטרי של המדינה, ולעשות מחדש את כל חומר התרגול שם, ללא עזרים נוספים.

לא הייתי ממליצה על השיטה הזו, מהסיבה שככה”נ חזרה על אותו הקורס בדיוק, תניב ציון דומה. כשאנחנו חוזרים על אותם התרגילים, המוח שלנו לא מאותגר באותה מידה שבה זה קורה עם תרגילים חדשים. הסיבה היחידה שאני יכולה לחשוב עליה לחזור על אותו הקורס בדיוק היא אם רוב הסימולציות שעשיתם תאמו את הציון שאתם צריכים, והציון במציאות היה נמוך מהסימולציות. או אם הפער בין הציון שאתם צריכים להין הציון בפועל הוא באזור ה-10 נקודות. אם בסימולציות לא הגעתם לציון היעד שלכם – הייתי ממליצה על תרגול ממקום נוסף.

ללמוד בשנית מהסרטונים של הפסיכומטרי של המדינה, בשילוב עם תרגול מערכת ספרים נוספת.

בסופו של יום, אני מאמינה שהסרטונים של הקמפוס מעוליםםם, ויתכן שאתם פשוט זקוקים לתרגול חדש ונוסף, שעוד לא נתקלתם בו, על מנת להטמיע יותר טוב את השיטות. על מנת לבחור ערכה ללמוד ממנה כדאי להתייעץ עם תלמידים שעשו זאת בעבר, בקבוצות הפייסבוק, תוך כדי שימת דגש על התאמה בין החומרים הנלמדים בקמפוס לבין הספרים מהם תתרגלו. אם תשיגו ספרים יד שנייה, זה יכול להסתכם בכ-500 שקלים, שזה מחיר סביר + תמיד תוכלו למכור את הערכה הלאה.

רישום לקורס פרונטלי באחד מהמכונים.

אני בגדול “סאקרית” של הקמפוס. למי בכל מקרה הייתי ממליצה לגשת מחדש עם קורס פרונטלי?

  1. למי שמרגיש שהסיבה שהוא לא הצליח זה בגלל שהייתה חסרה לו סביבה תומכת. אני אסתייג – קשה לי להאמין בהכרח שזה באמת מה שהיה חסר, אבל אם זה מה שאתם מרגישים – So be it.
  2. למי שלא הצליח ללמוד אונליין ומרגיש צורך במורה פרונטלי מכל סיבה שהיא. לכו על זה!

למידה באמצעות ערכת ספרים ומורה פרטי צמוד (פעם או פעמיים בשבוע).

במידה וזו פעם שלישית ומעלה שאתם ניגשים, ואתם יכולים להרשות את זה לעצמכם כלכלית, זו אופציה מצוינת. מומלץ במיוחד למי שחסרות לו כ-50-100 נקודות כדי להגיע לציון שלו, ובמיוחד לתלמידים לרפואה. מורה טוב לפסיכומטרי הוא לא מי שילמד אתכם את החומר מאפס, אלא מי שיתן לכם כלים להתמודדות עם החומד גם כשאתם לא איתו. הוא יעזור לכם לבנות לוז, לבנות מסגרת, יתן לכם כלים להתמודדות עם שאלות ועם המרתון.

חשוב מאוד לא להתפשר על מורה רק בגלל המחיר (על אף שאני יודעת שזה יכול להיות עסק יקר). כדאי לקחת מורה בעקבות עצות של חברים עם אותם הצרכים שלכם – בין אם זה קשב וריכוז, צריכים אותו ציון, עשו אותה כמות של יח’ מתמטיקה כמוכם וכו’. מורה טוב הוא מי שיזהה את הפערים שלכם, ויעזור לכם לבנות אסטרטגיה לענות עליהם ולצלוח את הציון הנדרש. יש מורים עם אג’נדות שונות, סקרו אותם והבינו מי מהם נכון לצרכים שלכם באופן אישי. חשוב מאוד – מורה הוא *לא* תחליף לעבודה קשה, והוא לא יעשה את העבודה בשבילכם. הוא רק ידרבן אתכם ויהיה שם ללוות וליעץ. מורה פרטי יכול להסתכם בכ1500-4000 שקלים, כתלות במחיר השיעור ובכמות השיעורים בשבוע.

מכירים מישהו או מישהי שממש ישמחו לקרוא את זה?

שיתוף ב whatsapp
שלחו בוואטסאפ
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב email
שלחו במייל
שיתוף ב pinterest
שתפו בפינטרסט
שיתוף ב telegram
שיתוף בטלגרם
שיתוף ב print
הדפסת המאמר

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אותך

המוצר נוסף לעגלה

המוצר נוסף לעגלה

דילוג לתוכן